درباره ما

درباره فندک دجیپ Djeep و نمایندگی انحصاری ایران زیر نظر شرکت گرین تجارت آسا

انواع فندک گازی

فندک‌های گازی بر دو نوع کلی دسته بندی‌ می‌شوند. فندک سنگ دار و فندک بدون سنگ، هر کسی حداقل یک بار هر دو مدل را دیده است. به عنوان مثال یک فندک آشپزخانه دارای لوله بلندی است، معمولا از نوع فندک بدون سنگ هستند. اما فندک‌هایی که مصرف روزمره دارند. یک مدل بسیار قدیمی لوله مانند با سنگ سفت و پدال گاز بسیار کوچک، اولین تصویری است که در ذهن همگان نقش می‌بندد. شاید تا زمانی نه چندان دور تنوع انتخاب بیبن فندک‌ها بسیار کم بود و طرح‌های اون‌ها هم خیلی چنگی به دل نمی‌زدند. فندک دجیپ Djeep از صفر تا 100 در فرانسه تولید می‌شود. البته اگر فرانسه گاز داخل فندک را خودش تولید کند! الباقی قسمت‌ها همگی تولید فرانسه و کیفیت بسیار بسیار بالایی دارند. کیفیت فندک دجیپ در حدی است که در توصیف واژگان نمی‌گنجد و فقط با یک بار لمس آن و روشن کردن شعله فندک این حس را درک می‌کنید.

 

چند نکته منحصر به فرد در مورد فندک دجیپ

  1. تنها فندک دارای 3 تانک گاز مجزا جهت کاهش ریسک مصرف کننده
  2. تنها فندک سنگ دار با قابلیت تنظیم شعله به دلخواه مصرف کننده
  3. تنها فندک دارای کلیه استانداردهای روز برای تمامی قطعات
  4. تنها فندک دارای گارانتی تعویض 4000 شعله سالم
  5. دارای شاسی پهن و استاندارد، مناسب برای پیپ
  6. دارای ویندگارد پهن مناسب برای استفاده مداوم

 

درباره احتراق فندک Djeep

از همه این توصیف‌ها که بگذریم، مکانسیم احتراق فندک دجیپ Djeep در نوع خود منحصر به فرد است. یکی از دلایل محبوبیت این فندک همین موضوع است. سوخت به کار رفته در این فندک گاز مایع یا همان گاز شهری است. توسط سنگ جرقه آتش‌زنه یا همان سنگ چخماغ گاز عبوری از نازل فندک مشتعل شده و شعله‌ای پایدار و یک‌دست خواهید داشت.

 

توصیه به کلکسیونرها

برای بسیار از افراد و به خصوص آقایان، فندک مهم‌ترین و شاید محبوب‌ترین لوازم شخصی باشد. معمولا این دسته از افراد به دنبال فندک‌هایی خاص، با کیفیت و البته خوش‌دست هستند. فندک دجیپ با توجه به طراحی منحصر به فرد، شاسی پهن و طرح‌های متنوع در کنار قیمت بسیار اقتصادی آن، می‌تواند تا سال‌ها ماندگار باشد.