نکات مهم

امنیت و کیفیت فندک Djeep

فندک DJEEP در سراسر جهان به عنوان بهترین فندک، از لحاظ ایمنی و کیفیت برای میلیون‌ها مصرف ‌کننده آن شناخته شده است. طی 35 سال گذشته، کارخانه DJEEP روند تولید محصول خود را توسعه داده تا بتواند محصولی مطابق استانداردهای روز دنیا تولید کند. استانداردهایی مانند: سازمان استاندارد بین‌المللی (ISO)، انجمن مواد و آزمون آمریکا (ASTM) و انجمن ایمنی مصرف کنندگان ایالات متحده (CPSA) و همچنین سازمان‌ های دیگر دولتی که در زمینه استاندارد فعالیت می‌کنند.

در راستای تولید فندک با کیفیت منحصربه‌فرد؛ فرایند تولید فندک‌‌های DJEEP به صورت سفارشی طراحی شده است. تجهیزات تخصصی پیشرفته، فندک‌های DJEEP را به طور کامل تجزیه و تحلیل قرار می‌کنند. یکی از این فرآیندها استفاده از دوربین‌های بسیار پیشرفته برای اندازه‌‌گیری میزان ارتفاع شعله است. زمانی که ساخت هر فندک Lighter تمام شد، قبل خروج فندک از کارخانه، تک به تک امتحان می‌کنند تا از شاخص‌های کیفی آن اطمینان حاصل شود. فندک DJEEP توسط کارکنانی آموزش دیده ساخته می‌شود. این کارمندان مستقیماً مسئولیت کنترل کیفیت فندک‌ها را به عهده دارند. آموزش کارمندان به طور مداوم صورت می‌ پذیرد و آموزش‌ها همیشه مطابق با بروزترین تکنولوژی‌های جهانی هستند.

 

استاندارد فندک Djeep

سیاست‌های دجیپ Djeep در راستای حمایت از محیط زیست، باعث شده تا فناوری‌های جدید و سازگار با محیط زیست را در پیش بگیرد. برای دجیپ DJEEP، ایمنی مصرف‌کننده در بالاترین الویت قرار دارد. به این منظور، DJEEP کنترل‌های خود را فراتر از استاندارد ISO 9994، که بزرگترین استاندارد ایمنی فندک‌ها در جهان است، توسعه داده است. خود را بر دیگر استانداردهای بین‌المللی ایمنی هم منطبق کرده است. از جمله:

  • ASTM F400
  • GS (استاندارد آلمان)
  • ISO 13869
  • ISO 9994 (که در متن نیز قید شد)
  • ANCE (مکزیک)
  • PCT (روسیه)
  • SG (ژاپن)
  • Canadian Hazardous (کانادا)

 

 

فناوری ایمنی فندک Djeep

دجیب DJEEP محصول خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که استفاده خودسرانه کودکان از فندک را کنترل کند. زیرا برخی کشورها قوانینی دارند که خواستار این نوع ایمنی نیز هستند. از جمله اتحادیه اروپا، کانادا، آمریکا…شامل این کشورها است. فندک DJEEP بیش از 110 مرحله کنترل کیفیت دارد که از دیگر فندک‌های تولید شده و موجود در بازار بسیار بیشتر است. DJEEP پیشرو در نوآوری و تکنولوژی نسبت به دیگر فندک‌ها است. در آزمایشگاه‌های مدرن ایمنی و با تکنولوژی پیشرفته، به طور مداوم قبل و بعد از آزمایش، مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرند. با این روش مشتریان خود را از ایمن بودن محصول خود مطمئن می‌سازند و همیشه در طول روند تولید و پخش، به تعهد خود در مورد کیفیت و ایمنی محصول، پایبند خواهند بود.

در عرصه حمل و نقل شرکت فندک DJEEP حرف اول را می‌زند. تمام مراحل بسته‌بندی و حمل و نقل آن مطابق با قوانین اروپایی و دیگر مقررات و قوانین بین‌المللی حمل و نقل است. قوانینی از جمله، ADR مخصوص حمل و نقل جاده‌ای، RID مخصوص حمل و نقل ریلی، ADNR مخصوص حمل و نقل توسط آب راه، IMDG برای حمل و نقل دریایی و OAIC مخصوص حمل و نقل هوایی می‌باشد.

 

مقاومت فشار داخلی محفظه

فندک‌های DJEEP به لطف مخزن سه گانه آن و ویژگی‌‌های استثنائی شناخته شده بدنه‌ی آن مقاومت خیلی بالایی در برابر فشار داخلی دارند. مخزن فندک DJEEP به سه محفظه تقسیم شده است. مقدار گاز با سیستم محدودکننده دریچه همراه می‌شود. به این صورت استفاده بیش از 4000 بار را تضمین می‌کند. تعدادی که دو برابر سایر فندک‌های عرضه شده در مغازه‌ها است.

 

 

ارتفاع شعله فندک Djeep

ارتفاع شعله در فندک‌های DJEEP قابل تنظیم است. این ویژگی موجب راحتی در کار ایمنی بیشتر و صرفه‌جویی در مصرف گاز می‌شود. استانداردی که برای ارتفاع شعله در فندک‌ های DJEEP در نظر گرفته شده، خیلی از استاندارد تعیین شده از سوی ISO 9994 پایین‌تر است. البته با چرخاندن قطعه‌ای دندانه‌ایی و دایره‌ای شکل که در زیر شعله قرار داده شده، می‌توان ارتفاع شعله را تنظیم کرد. با تنظیم شعله فندک در حد معمول و منطقی، می‌توان به صورت بهینه و به تعداد دفعات بیشتر از آن استفاده نمود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید